نتایج جستجو برای عبارت :

کدبانو

کدبانو بودن به شش نوع غذا و تنقلات گذاشتن سر سفره نیست. کدبانو بودن یعنی نون پنیر هم که میذاری سر سفره جوری مدیریت کنی که به خنده و خوشی خورده بشه. توهم کدبانو بودن که برداری خودت رو اونقدر با کارهای بیخود میکشی زیر بیگاری که اخرش کل خستگی روز رو هم ادویه میکنی میپاشی رو سفره و میگی همینم از سرتون زیادیه. بعد به خاطر همین غذای زهرمای و اخلاق زهرمارتر توقع تشکر هم داری حتما!
از بین بردن بوی غذانکته 1- اگر خانه ی شما از بوی غذا پر شده و باعث ناراحتی خانواده می شود، از دود اسفند و یا دود خاکشیر استفاده کنید و یا با دود کردن دارچین می توانید کاملاً بوی غذا را از بین ببرید در ضمن دود اسفند باعث ضد عفونی کردن محیط هم می شود.چند نکته در مورد رب گوجه فرنگی 

ادامه مطلب
هیچوقت کدبانو نبودم. نه که نخواما... مامان دوست نداشت کار کنم چون من یکی یه دونه اش بودم و دوست نداشت اذیت بشم. بهم میگفت یاد بگیر اما نمیذاشت انجام بدم. اما منم از اونام که کار رو توی کار یاد میگیرم. 
هر بار که تو دور همی ها پیشنهاد دادی برامون جوجه درست کنی با اون رسپی مخصوص خودت... از اون لحظه ی مسخره که باید منقل داغو جا به جا میکردید بدم می اومد. 
امروز که تیکه پارچه های مامان رو دیدم بهش گفتم یادم بده... برات دو تا دستگیره درست کردم!
به خودم که ن
گل کلم رو تو شیر بجوشون...
بعد بزن تو ماست و تخم مرغ
بعد آرد سوخاری...
حالا سرخش کن...
تو یه گل کلم سوخاری خواهی داشت...و یه عالمه ویروس خراب تر از کرونا تو جونت!
این چه وضعشه آخه؟
خونه داری گفتن...نگفتن مهمونو بکش که...!
میمیریم اونو بخوریم...!میمیریم...!مردن تعارف نداره که!
به نظر من خونه داری و کدبانو گری یعنی...دور ظرفت تمیز باشه...قاشق و لیوان لک نباشه...دیگه حالا نکش خودتو...!
نمیریییییییی!ثانیه ثانیه غذا پختنتو به جهانیان نشون میدی و تنهااا کسی که لای

من فکر میکنم زنهایی که خیلی به خونه شون میرسند همه جای خونه رو تمیز میکنند و همه چیزو مرتب و منظم میکنند ؛ به خودشون هم میرسند رژ قرمز میزنند ؛ کدبانو گری میکنند شام نهار ب موقع اماده میکنند ؛ چارقاچ گری میکنند و...دو گروهند: یا خیلییی شادند یا خیلیییی غمگینپ.ن : من واقعا نمیدونم این علاقه ی وافر ب زدن رژ قرمز تو این دو گروه از کجا میاد. نمیدونم ؛ فقط عمل میکنم
سلام چطورید دوستان
من یه دخترم، ۱۸ سالمه، راستش میخوام ازتون مشورت بگیرم.
من متوجه شدم که تمایلی به ازدواج ندارم. یعنی دوست ندارم همسر باشم. اصلا با روحیاتم سازگار نیست. خیلی از آقایون علاقه دارند که همسرشون را از لحاظ مادی و مالی و جسمی و روحی و ... حمایت کنند و خانم ایشان هم از کدبانویی و تربیت فرزند و وظایف همسرداری برایشان کم نگذارد (خب امیدوارم همه کسانی که طالب ازدواجی به این سبک هستند به آن برسند)
خب بریم سراغ خودم؛
قضیه این هست که من کلا
1.دیشب تا دیروقت مجردی خونه مامانم بودیم.زمانی که تو اتاق مشغول بازی بودیم خانوم کوچولو و خواهرزاده ی دو ساله داشتن با گوشی بازی میکردن و در رفت و آمد بودند.امروز که گالری گوشیم رو چک کردم دیدم رفتن تو راهرو وخانوم کوچولو شعر گذاشته و همراه خواننده کلی با احساس میخوند و میرقصید و قر و ادا می اومد و همزمان از خودش فیلم گرفته.کلی هم رفته بود تو حس و خود ِ خودش بود! چندین بار نگاهش کردم و تو دلم قربون دست و پای بلوریش رفتم.نگاهش کردم و نگاهش کردم و
سلام خدمت کاربران گرامی
سوال من اینه چگونه بدون کمک مادرم و بدون رفتن به کلاس آشپزیی یه کدبانو عالی بشم؟
راستش من عاشق و شیفته هنر آشپزیی هستم. مادرم نمیتونه بهم یاد بده چون مریضه دیابت داره،   برای زخم های پاش بده بیاد تو آشپزخونه و همین طور کمرش هم درد میکنه که با عصا راه میره، هزینه های کلاس آشپزیی هم بسیار بالاست و پول ندارم بدم، من بخوام حتی حلوا و شله زرد درست کنم به تنهایی خب یه چیز شیرینه و مادرم نمیتونه تست کنه چون دیابت داره. پس نمی
1.دیشب تا دیروقت مجردی خونه مامانم بودیم.زمانی که تو اتاق مشغول بازی بودیم خانوم کوچولو و خواهرزاده ی دو ساله داشتن با گوشی بازی میکردن و در رفت و آمد بودند.امروز که گالری گوشیم رو چک کردم دیدم رفتن تو راهرو وخانوم کوچولو شعر گذاشته و همراه خواننده کلی با احساس میخوند و میرقصید و قر و ادا می اومد و همزمان از خودش فیلم گرفته.کلی هم رفته بود تو حس و خود ِ خودش بود! چندین بار نگاهش کردم و تو دلم قربون دست و پای بلوریش رفتم.نگاهش کردم و نگاهش کردم و
یکی از اقوام مون دیشب به رحمت خدا رفت..
مدتی درگیر سرطان بود.. آخرین بار توی روضه امام حسین دیدمش.. آب شده بود بنده خدا.. روی ویلچر.. اصلا نمیتونستم باور کنم سرطان چه بلایی سرش آورده! اون خانم فعال و خوش صحبت و کدبانو.. با اشاره سر حرف میزد و دستاشو نمی تونست حرکت بده.. خیلی ناراحت شدم.. دیشب تا شنیدم گفتم راحت شد.. هرچند برای اطرافیان سخته.. بچه هاش که کوچیک بودن همسرش فوت میکنه و این خانم چهارتا بچه رو بزرگ میکنه.. انشاالله خدا اجرش بده و اون دنیا محل
سوسیس بندری اصل رستورانی
سوسیس بندری فست فودها از پرطرفدارترین غذاهایی هستند که روزانه مشتریان زیادی دارند. سوسیس و کالباس و انواع و اقسام پیتزاها که در اغذیه فروشی ها سرو 
می شوند. اما در این بین شاید غذای سوسیـس بندری از همه ی این غذاها پرطرفدارتر باشد، به همین دلیل می خواهیم طرز تهیه آن را برای خانم های کدبانو آموزش دهیم.

ادامه مطلب
رهبر انقلاب: امروز نیاز جامعه‌ی ما به این است که بداند مادری، زنِ خانه بودن، کدبانو بودن یعنی چه؟ فاطمه‌ی زهرا با آن رتبه و مقام و عظمت، یک خانم خانه دار است؛ این تحقیر او نیست؛مگر این عظمت را می شود کوچک شمرد؟ یکی از شئون و یکی از مشاغل همین عظمت عبارت است از همسر بودن یا مادر بودن و خانه‌داری کردن؛ با این چشم به این مفاهیم نگاه کنیم. ۱۳۹۵/۱۲/۲۹
توی خانواده مون به فاصله ی چهار - پنج نسل، خانم زیبایی زندگی میکرده که روحیات و اخلاق خاصی داشته. خوش سلیقه، خوش اخلاق، کدبانو و هنرمند بوده و بیش از هم دوره ای ها به ظاهرش اهمیت میداده. شاید همین ویژگی ها باعث شده که سرنوشت خیلی غم انگیزی رو از سر بگذرونه و مسبب داستان های غم انگیزتری برای نسل های بعد خانواده باشه. با شنیدن جزییات قصه ش به این فکر فرو میرم که هنوز چقدر قصه ی ناشنیده و نانوشته هست. قصه هایی حقیقی  که از افسانه ها و حکایت ها پیشی
هر زمان دچار به هم‌ریختگی‌های بیشتری هستم، یا در مرحله‌ی گذار و تعلیق، بیشتر می‌نویسم. دو داستان، ماحصلِ حال و هوای تغییرِ این روزها بوده، داستان‌هایی با بازخوردهای خوب، که بسیار خوشحالم از بابت‌شان. همینطور کار ترجمه که همچنان با انگیزه و قوت ادامه دارد و دعوت به همکاری از طرف یکی از مشهورترین روزنامه‌های اصلاح‌طلب کشور و به چاپ رساندن چند یادداشتم در دو ماه اخیر نیز، هدیه‌های خوبِ سرنوشت برایم بوده‌اند. 
دیرتر از سن و سالم پیش می
در من هزار زن لانه گزیده‌اند. یکی مهربان، یکی اخمو، یکی حسود، آن یکی عاشق و دیگری کدبانو. گاهی سر اجاق است و گاهی می‌ریسد و می‌بافد، گاهی آش رشته بار می‌گذارد و گاهی غذای فرنگی. بیشتر از همه‌ی این‌ها همین را دوست دارم؛ همین که می‌ریسد و می‌بافد را. اگر بریسد و پنبه کند که دلم برایش فنچ می‌رود!
یکی زیر یکی رو، آخ آخ. اشتباه شد. دانه‌ها شل و بی‌قواره بافته شدند. باز می کند و دوباره از اول؛ با وسواسی بیشتر.
این اخلاقش به بیرون هم نشت کرده و به
آرامش دل تویی ... وقتی که گم می شویم لای خروار خروار روزمرگی و فکر و کارو بار
که عروسی چطور باشد،
جهیزیه چطور باشد،کنکور ارشد را کی شروع کنم، 
سالاد اِل و خورشت بِل  چطور درست می شود،
فلانی چرا آنطور گفت
خودمان را به درو دیوار بکوبیم که در چشم دیگران بهترین باشیم، 
نجیب ترین باشیم
زیبا ترین باشیم 
کدبانو ترین باشیم 
و بین ده ها دغدغه ی ریز و درشت دیگر 
 باید یک لحظه ایستاد و
به تو فکر کرد 
که این روز ها،
لای این همه دغدغه،
چقدر دغدغه ات توی د

عظمت مادری 

حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی: روز ولادت فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) را روز زن و روز مادر نام‌گذاری کرده‌اند؛ میشد گفت روز رهبر یا روز والاترین انسان، اشکالی نداشت؛ امّا امروز نیاز جامعه‌ی ما به این است که بداند مادری یعنی چه؟ زنِ خانه بودن و کدبانو بودن یعنی چه؟ فاطمه‌ی زهرا با آن مقام و عظمت، یک خانم خانه‌دار است؛ یکی از شئون همین عظمت عبارت است از همسر بودن یا مادر بودن و خانه‌داری کردن. ۹۵/۱۲/۲۹
امروز با اینکه برای سومین روز پیاپی ناهارم تکراری بود (:/)، تستای فیزیکم نصفه بود و دروغ گفتم کامل زدم، با سوتی تاریخی که دادم و در سطح مدرسه به شهرت رسیدم و شرف و عفت و پاکدامنیم نابود شد، با اینکه نیلی نیومده بود، با اینکه تا 4 و ربع مدرسه بودم، یه ربع زیر بارون وایسادم، با اینکه برا صبا و سردرداش غصه خوردم و با اینکه معلم فیزیک برا من یه درصد فضایی برا ازمون بعدی در نظر گرفته که هرگز با درصد دلربای قبلیم بهش نمیرسم روز خوبی بود :))))
+ امروز به مع
بسم الله الرحمن الرحیم

کی باورش میشه یه دخترِ مجرد که توی خونه دست به سیاه سفید نزده یه کدبانوی نمونه بشه که خونه اش مثل دسته گل میمونه؟ 
همه چی با هم هماهنگ، رنگ ها شبیه هم، میز و صندلی در بهترین چینش و ...
کی باورش میشه همون کدبانو برای راحتی بچش از همه چیزایی که قبلا بهشون میگفت قشنگ و لازمه زندگی و غیره بگذره؟
نه این که از قشنگی ها بگذره ها، کلا تعریفش عوض میشه انگار
یه قشنگی خیلی بزرگ توی بچش میبینه که دیگه بقیه چیزا براش بی اهمیت میشه
دیگ
امروز رفتم تو صفحه‌ی عزیزم و از اون اولی که عکس داشتیم نگاه کردم، قدیم ندیما، البته یه بار سر یه دعوایی یه سری از عکسای همو پاک کردیم ولی یه‌سری عکسایی که من گرفته بودم بود. مثلا عکس اونروز که بعد آشتی از یه دعوای عمیق رفتیم کهف و برگشتنا تو بی آر تی واستاد و ازش عکس گرفتم، شما که نمیدونید، خوشگل ترین خنده‌ی کل خلقت رو زده بود، شکل خواهر هری‌پاتر شده بود. یا مثلا اون روزی که رفته بودیم بام‌تهرون پیتزا وگن خوردیم، هنوز مزه پیتزاش تو دهنمه، ت

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

​​​​
این فیلم بخشی از سریال پرستاران ساخته علیرضا افخمی ست. زن وارد خانه میشود و با عصبانیت غیرمنطقی با دخترش صحبت میکند. درواقع فیلم قصد دارد عصبانیت غیرمنطقی زن را گردن شاغل بودن زن بیند

مراسم انتخاب همسر
درگذشته بعضی خانواده ها ازهمان اوایل کودکی نامزدی دختر و پسر را مطرح می کردند. معمولاً پسربچه دستمالی را برسر دختر نوزاد بسته واو را نامزد خود می نمود ودراصطلاح وی را عروس ناف بریده خود می دانست. دربعضی نقاط وقتی دختربچه ای برای سلام عید به خانه اقوام می رفت دستمال یا انگشتری به او داده و اگر والدین این هدیه را برنمی گرداندند به معنای قبولی نامزدی بود.
ولی امروزه پس ازانتخاب همسربا وساطت خویشاوندان تحقیق وبررسی انجام می

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

​​​​
این فیلم بخشی از سریال پرستاران ساخته علیرضا افخمی ست. زن وارد خانه میشود و با عصبانیت غیرمنطقی با دخترش صحبت میکند. درواقع فیلم قصد دارد عصبانیت غیرمنطقی زن را گردن شاغل بودن زن ب
۱- امروز همایش داشتیم. تا اومدم برسم خونه حوالی ۶ شد. درِ خونه رو که واکردم ، میبینم بوی سوختگی کل خونه رو برداشته. بدو بدو رفتم دیدم که بلههه... امشب واسه شام ذغالِ خالی داریم [خنده]. قابلمه رو گذاشتم گوشه سینک تا ببینم باید چه کنیم باهاش.
حالا این وسط دارم میبینم چی داریم تو یخچال واسه شام که مامان منیژه از راه رسیده و آژیته اومده تو آشپزخونه که واااای... خاک به سرم... یاااادم رفت خاموشش کنم.. یه سر رفتم مسجد نماز بخونم و برگردم... ببین چه کردم با زن
سلام
بنده دختر 17 ساله ای هستم که موندم سر دو راهی آینده م. از اول تو جو پسرونه بزرگ شدم و صمیمیت خاصی با پدرمم داشتم. خانواده پرجمعیت در هر دو طرف مادری و پدری داریم که بیشترشون پسرن. همین جو پسرونه باعث شده که من یه کم از سری ویژگی های دخترونه م دور بشم. 
اهل آرایش نیستم، عاشق نشدم، به جمع خانوم ها علاقه ای ندارم و واقعا از عروسی رفتن حرصم میگیره. من خانوم خونه بودن رو بلد نیستم. بچه داری و ازدواج رو دوست ندارم، من مشکلی مثل ترنس بودن ندارم. احسا
مزایای
استفاده از قابلمه گرانیتی : اگر شما از کدبانو های با سلیقه و حرفه ای در
امر آشپزی باشید ، حتما تا حالا یا از ظروف گرانیتی استفاده کرده اید و یا
احتمالا به طور اجمالی با آنها اشنایی دارید . ظروف گرانیتی به تازگی جای
خود را در آشپزخانه ها باز کرده و از ظروف مورد علاقه کدبانو های ایرانی
محسوب می شود . اما چه ویژگی هایی باعث شده است تا سرویس قابلمه گرانیتی به
این محبوبیت برسد ؟ وجه تمایز قابلمه گرانیتی نسبت به بقیه ظروف چیست ؟
آیا می دانی
طرز تهیه فسنجان با مرغ
بخش کدبانو نیکی دیلی : طرز تهیه خورشت فسنجان به دو روش خانگی و مجلسی با طعمی بی نظیر به همراه مواد لازم بیان میشود..
طرز تهیه فسنجان مجلسی و جا افتاده با مرغ
خورشت فسنجان :
خورشت
فسنجان یکی از دوست داشتنی ترین و خاص ترین خورشت های ایرانی است که
طرفداران زیادی دارد و روش های طبخ بسیار متنوعی دارد و یکی از گران قیمت
ترین خورشت های ایرانی محسوب میشود.خورشت فسنجان را میتوان با گوشت قلقلی،
اردک، بوقلمون و مرغ طبخ کرد.این خور
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_چهل_و_دوم
.
- تو هنوز لباس عوض نکردی؟ باور کن نو هستند یه بار هم نپوشیدمشون
راست می گفت نو بودند یک تونیک استین دار بلند خاکستری با گل های خوشگل سر یقه ی صورتی با یه شلوار اسپورت خاکستری با ربان کنار صورتی
به شدت خوشگل و دخترونه 
یه روسری کرم گلدار خوشگل و یه چادر رنگی هم گذاشته بود
ولی من که چادر سرم نمی کردم
- پاشو بیا دختر دور هم باشیم چقدر می خوابی
- باشه لباس عوض می کنم میام
فاطمه رفت و لباس عوض کردم و رفتم پایین
یکم فاطم

فرق بین مردای قدیم و جدید: قدیمترها لحن مردها: گستاخی مکن زن! طعام را بیاور امــا اکنون : عسلم امشب ظرفا نوبت منه یا تو من نمیگم زن بشینه خونه ظرف بشوره ، خب پاشه تو خونه ظرف بشوره ! یه همچین آدمه دموکراتیم من اینا که یه تار موی همسرشون رو به یه دنیا نمیدن ، اگه همونو تو غذا پیدا کنن ؟؟؟؟؟؟؟ صداتونو نمیشنوم ؟! پشت هر مرد موفقی… بالاخره یه روز میخاره ! که هیچ زنی هم نمیدونه دقیقا کجاشه چگونه در کارهای منزل به زنمان کمک کنیم !؟ ۱- در خوردن غذا ب
عشق شاعران سده‌ی یازدهم و شعر عاشقانه بیش از آن دوام آورد که یک وهم تلقی شود . چنانکه گفته‌ایم ، بیان ادبی موفق عواطف ساختگی در تاریخ بی‌همانند نیست ؛ بی‌تردید امکان دارد نسل‌هایی از این وهم حمایت کنند . هرچند روابط ارباب رعیتی بر سراسر تار و پود زمانه نافذ بود ، اما اگر ارتقاء ملازمان به جایگاه شهسواری و موضع تازه و والای شاعر در دربار نبود ، از توضیح جذب ناگهانی این موضوع که سرانجام کل محتوای عاطفی شعر را به جامه‌ی اصطلاحات این رابطه آر
یکی از پر اهمیت ترین نکته ها در مورد ابراز کردن محبت و دریافت کردن آن فرق های زوجین می باشد .
که در بیشتر موارد یکی از زوجین به روش و شیوه خودش که به آن علاقه دارد محبت دریافت خواهد کرد.
و محبت می‌کند به طور مثال خانمی که انجام دادن کارهای خانه یا کدبانو بودن را محبت کردن می داند.
در صورتی که همسرش احتیاج به محبت کلامی او دارا می باشد.
و یا مردی که بیشتر کار کردن را یک اقدام محبت آمیز نسبت به همسر خود می‌داند.کمبود محبت
ولی همسر او احتیاج به صحبت
غم انگیزه !درست وقتی با خودت دست به یقه ای ،باید یقه ات رو از تو دست بقیه هم بکشی بیرون!
میگن مدیتیشن راهی برای درمان اضطراب و استرسه.توی گوگل سرچ میکنم :اصول مدیتیشن!
خاله یه دوره جدی افسردگی رو پشت سر گذاشت .درست وقتی آخرین خاستگارشو رد کرد و دیگه براش خاستگاری نیومد!جز دوتا معتاد و علاف و بیکار!افسردگی رو البته پشت سر نذاشت ؛هنوزم داره...قرص میخوره!
منم یه کم که دلم میگیره.یه کم که بغض رسوب میکنه ته گلوم،چشمای مامان با تردید و عمیق زل میزنه به
هسته‌گیر آلبالو ستین
128,000تومان 110,000تومان

هسته‌گیر آلبالو ستین یکی از جدیدترین دستگاه‌های هسته‌گیر آلبالو بوده که ساخت ایران و دارای استانداردهای لازم است و از بهترین مواد اولیه ساخته شده است.
برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.  

برای بانوان کدبانو و خانه دار مشکلی بزرگ در تهیه مربا یا شربت آلبالو وجود دارد و آن هم گرفتن هسته‌های سمج آلبالوهاست. هسته گیری آلبالو با دست، کار مشکلی است و باعث م
هسته‌گیر آلبالو ستین
128,000تومان 110,000تومان

هسته‌گیر آلبالو ستین یکی از جدیدترین دستگاه‌های هسته‌گیر آلبالو بوده که ساخت ایران و دارای استانداردهای لازم است و از بهترین مواد اولیه ساخته شده است.

برای بانوان کدبانو و خانه دار مشکلی بزرگ در تهیه مربا یا شربت آلبالو وجود دارد و آن هم گرفتن هسته‌های سمج آلبالوهاست. هسته گیری آلبالو با دست، کار مشکلی است و باعث م
یک ماهی از مرخصی زایمانم میگذره. اگه از قبل زایمان و روزای بستری و یکی دو روز بعد ترخیص فاطمه فاکتور بگیریم ، بطور خاص ده روز آخرش یه زن خانه دارِ به تمام معنا بودم. 
این ده روز ، تقریبا هر روز صبحشو همسرم مثل یه مرد تشریف میبردن سر کار و منم سعی میکردم مثل یه کدبانو به خونه م و خونه داریم برسم. راضی ام؟ خیلی. البته که قبلشم که گرگ و میش قبل طلوع میزدم بیرون و میرفتم بیمارستان راضی بودم از لطف و منت خدا. الحمدلله علی کل حال.

میخواستم یه تجربه از
مزایای کار در منزل برای خانم ها
کار در منزل برای خانم‌ها چندین حسن و مزیت به همراه دارد. ساعات کار در منزل منعطف بوده و هر فرد می تواند با توجه به شرایط خود، ساعاتی را به کسب درآمد اختصاص دهد. از طرفی رسیدگی به فرزندان و تربیت صحیح فرزندان در کنار مادر یک مزیت بزرگ برای مادران شاغل در منزل است که تنها با کارآفرینی و کار در منزل میسر می شود. همچنین، خانم هایی که در منزل به یک فعالیت اقتصادی مشغول هستند الگوی خوبی برای فرزندان در بزرگسالی هستند.
یک ماهی از مرخصی زایمانم میگذره. اگه از قبل زایمان و روزای بستری و یکی دو روز بعد ترخیص فاطمه فاکتور بگیریم ، بطور خاص ده روز آخرش یه زن خانه دارِ به تمام معنا بودم. 
این ده روز ، تقریبا هر روز صبحشو همسرم مثل یه مرد تشریف میبردن سر کار و منم سعی میکردم مثل یه کدبانو به خونه م و خونه داریم برسم. راضی ام؟ خیلی. البته که قبلشم که گرگ و میش قبل طلوع میزدم بیرون و میرفتم بیمارستان راضی بودم از لطف و منت خدا. الحمدلله علی کل حال.
میخواستم یه تجربه از ای
انواع فال های گوناگون
تعبیر خواب تنور و نان پختن 
در  این مطلب از سایت روبکا تعبیر خواب تنور را بررسی خواهیم کرد. دیدن خواب تنور رایج نیست اما تعبیر بدی هم ندارد، خواب تنور از دیدگاه معبران مسلمان بـه کدبانو و هم چنین روزی حلال تعبیر شده اسـت. دیدن این خواب فقط دریک صورت تعبیر منفی دارد: این‌کـه شـما خواب ببینید بـه داخل یک تنور روشن افتاده اید.

تعبیر خواب تنور چیست؟ 
منوچهر مطیعی تهرانی: دیدن تنور در خواب مبارک اسـت و خیر و برکت و معاش تعب
انواع فال های گوناگون
در  این مطلب از سایت روبکا تعبیر خواب تنور را بررسی خواهیم کرد. دیدن خواب تنور رایج نیست اما تعبیر بدی هم ندارد، خواب تنور از دیدگاه معبران مسلمان بـه کدبانو و هم چنین روزی حلال تعبیر شده اسـت. دیدن این خواب فقط دریک صورت تعبیر منفی دارد: این‌کـه شـما خواب ببینید بـه داخل یک تنور روشن افتاده اید.

تعبیر خواب تنور چیست؟ 
انواع فال های گوناگون

تعبیر خواب تنور چیست؟ 
امروز کلا کار نکردم
فقط دختر گل خونه بودم و کدبانو

صبح بیدار که شدم لباس پوشیدم رفتم سالن و ابروهای پاچه بزی ای رو که تقریبا 3 ماهه گذاشتم بیاد و پر شه و بهش دست نزدمو سر و سامون دادم
اونقدری پر شده بود که آرایشگر محترم تونست اون مدلی که مد نظرم بودو از توش در بیاره، میگفت مدل شاه عباسی برداشتم برات شکل مینیاتورا شدی
خلاصه ش کنم هزار الله اکبرم باشه خلاصه

از سالن که بیرون اومدم رفتم کوروش که دستمال حوله ای واسه آشپزخونه و دستمال رومیزی واسه
+ پیروزم پنج شنبه 5 صبح در حالیکه من از خستگی بیهوش شده بودم ، رفت فرودگاه که بره شهرشون و 9 صبح درحالیکه من همچنان از شدت خستگی بیهوش بودم، رسید :( من کل 5 شنبه و جمعه رو رفته بودم توی راه پله ساختمون گل نرگس. ( یه ساختمونه که بین دو تا مجتمع خوابگاهمونه و طبقه هم کف اش یه سالنه که بهش میگن سوله و بچه ها تابستون وسایلشونو میذارن اونجا تا ترم مهر شروع شه .  گاهی هم جشن و مولودی گرفتن اونجا. طبقه اولش بوفه ست و اتاق انتشارات خوابگاه و سرپرستی یکی از هم
زودپز وسیله ای است که برای پخت سریع غذا به کمک خانم های کدبانو آماده است تا در کمترین زمان بتوانند غذای لذیذ خود را درست کنند.مخصوصا زودپز در بین خانمهای شاغل طرفدار زیادی دارد.در پخت با زودپز ویتامین های بیشتری در غذا باقی میماند و طعم غذا حفظ میشود.زودپز با کمک گرفتن از فشار بخار آب، باعث پخته شدن سریع مواد غذایی میشود.

فروشگاه اینترنتی سندباد تخصصی ترین مرکز ارائه انواع لوازم مورد نیاز خانه و آشپزخانه است.کلیه محصولات ارائه شده توسط فرو
زودپز وسیله ای است که برای پخت سریع غذا به کمک خانم های کدبانو آماده است تا در کمترین زمان بتوانند غذای لذیذ خود را درست کنند.مخصوصا زودپز در بین خانم های شاغل طرفدار زیادی دارد. در پخت با زودپز ویتامین های بیشتری در غذا باقی می ماند و طعم غذا حفظ می شود.زودپز با کمک گرفتن از فشار بخار آب، باعث پخته شدن سریع مواد غذایی می شود.

فروشگاه اینترنتی سندباد تخصصی ترین مرکز ارائه انواع لوازم مورد نیاز خانه و آشپزخانه است.کلیه محصولات ارائه شده توسط
تزئین برنج ایرانی برای میهمانی ها و مجالس
 تزئین برنج ایرانی برای میهمانی ها و مجالس : برنج از مهم ترین غلات جهان است و خوراک اصلی نیمی از جمعیت جهان را تشکیل می‌ دهد. جالب است بدانید که بیش از ده‌ ها هزار نوع از این دانه خوراکی در جهان یافت می ‌شود. در میهمانی ‌های ایرانی برنج از جایگاه خاصی برخوردار است و به نوعی می‌ توان گفت هیچ سفره‌ پذیرایی بدون یکی، دو عدد دیس پلوی خوش پخت و تزیین شده، تکمیل نخواهد شد. . تزیین برنج شیک برای مهمانی ها و م
چطور برنج طارم خوب بخریم؟: برنج یکی از محصولاتی است که بیشترین مصرف را در سطح دنیا دارد. در کشور ما نیز در شهرهای شمالی، جنوبی و برخی از شهرهای غربی کاشت برنج صورت می‌گیرد که انواع مختلفی از برنج‌ها را می‌توانید تهیه کنید. برنج ایرانی خوب دغدغه‌ای است که همه خانم‌ها با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. در این مطلب قصد داریم به شما آموزش دهیم که چطور برنج طارم خوب بخریم؟ پس با ما همراه باشید.
برنج طارم چه نوع برنجی می باشد؟
برنج طارم نوعی برنج ایرا
خاله
معنای لغوی: خواهر مادرمعنای استعاره ای: هر زنی که با مادر رابطه ی گرم و صمیمی داشته باشد.نقش سمبلیک: یک خانم مهربان و دوست داشتنی که خیلی شبیه مادر است و همیشه برای شما آبنبات و لباس می خرد.غذای مورد علاقه: آش کشک.ضرب المثل: خاله را میخواهند برای درز ودوز و گرنه چه خاله چه یوز. خاله ام زائیده، خاله زام هو کشیده. وقت خوردن خاله خواهرزاده رو نمی شناسه. اگه خاله ام ریش داشت، آقا داییم بود.
زیر شاخه ها
شوهر خاله: یک مرد مهربان که پیژامه می پوشد و
#داستان_کوتاه
#دیوانه

طی دوران چهل سالهٔ عمرم هیچکس را مثل آقای «فتاح» خوشبین و صاف و ساده ندیده بودم. مردی پاک و مهربان که همه او را «دیوانه» صدا می‌زدند.
زمانی که دانشجوی پزشکی دانشگاه بوعلی همدان بودن، با آقای «فتاح» همسایهٔ دیوار به دیوار بودم. گهگاهی با آقا و خانم «فتاح» به مناسبت های مختلف رفت و آمد داشتم. خانواده‌ای بی‌غل و غش و دوست‌داشتنی بودند.
آقای «فتاح»؛ مردی بلند بالا و ترکه‌ای بود. عینک رنگ و رو رفته‌اش بیشتر اوقات آویز
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام. سال نو همه تون مبارک. این روزای قشنگ، این ماهای قشنگ و این اعیاد قشنگ هم مبارکتون باشه. ان شاالله به برکت همین روزا و صاحبانشون از سیل امسال خیلی زود فقط آبادی بیشتر و درس خدمت و همدلی بمونه برای همه مردم عزیزمون. 
نمیدونم کامنت های پست قبل رو خوندید یا نه. من نرسیدم بیشترش رو جواب بدم اما خیلی درس و حرف داشت برام. تو این اوضاع اقتصادی و خبر گرونی ها و ... گاهی که به هم ریخته میشم یاد جمله های بعضی از شما تو کامنت های پ
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام. سال نو همه تون مبارک. این روزای قشنگ، این ماهای قشنگ و این اعیاد قشنگ هم مبارکتون باشه. ان شاالله به برکت همین روزا و صاحبانشون از سیل امسال خیلی زود فقط آبادی بیشتر و درس خدمت و همدلی بمونه برای همه مردم عزیزمون. 
نمیدونم کامنت های پست قبل رو خوندید یا نه. من نرسیدم بیشترش رو جواب بدم اما خیلی درس و حرف داشت برام. تو این اوضاع اقتصادی و خبر گرونی ها و ... گاهی که به هم ریخته میشم یاد جمله های بعضی از شما تو کامنت های پ
بلکه با معنی این است که دیگر کوهنورد هردمبیل احساس غصه کوله امداد را نخواهد داشت و کل سیستم کوله محض انتقال فرزین با رخ بدن سوگند به هیئت سقیم جوابگو نخواهد بود. هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با فروشگاه کوله پشتی لپ تاپ (سایت 123 کیف) وب سایت خود باشید. هزینه درا فیلم Cast Away بازیگر فیلم رل یک تاجری را که زنگ یک جزیره منظر از یک صانحۀ هوایی گیر فخر کردن است را بازی می کرد. 2- قبل از خرید کوله پشتی، باید بوسیل
نکات مهم برا خرید لوازم خانگی
خرید لوازم خانگی به علت تنوع زیاد آن ها و بودن لوازم خانگی تقلبی و برندهای مختلف یکی از سخت ترین کارها است . به عبارت دیگر بعد از خرید خانه و ماشین یکی از مهم ترین خرید های زندگی افراد خرید لوازم خانگی مناسب، درجه یک و با کیفیت است. بنابر این قبل از خرید لازم است که لوازم های خانگی را از نظرعملکرد، اندازه، کاربرد و کیفیت با یکدیگر مقایسه کنید و لوازم خانگی مرغوب را بتوانید از لوازم تقلبی تشخیص دهید. البته در این
نکات مهم برا خرید لوازم خانگی
خرید لوازم خانگی به علت تنوع زیاد آن ها و بودن لوازم خانگی تقلبی و برندهای مختلف یکی از سخت ترین کارها است . به عبارت دیگر بعد از خرید خانه و ماشین یکی از مهم ترین خرید های زندگی افراد خرید لوازم خانگی مناسب، درجه یک و با کیفیت است. بنابر این قبل از خرید لازم است که لوازم های خانگی را از نظرعملکرد، اندازه، کاربرد و کیفیت با یکدیگر مقایسه کنید و لوازم خانگی مرغوب را بتوانید از لوازم تقلبی تشخیص دهید. البته در این

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها